Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına uygun çeşitler sunan AGROTAN, adaptasyon kabiliyeti yüksek Kaliteli, verimli ve hastalıklara dayanıklı yeni çeşitlerin geliştirilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda kalitenin devamlılığını sürdürmek için, tecrübeli ıslahçılar ve uzman teknik kadroyla modern ve geleneksel ıslah metotlarını kullanarak çeşitlerin geliştirilmesine devam etmektedir. Şimdiye kadar yapılan çalışmalar sonucunda 10 çeşit soğan ile ıspanak ve bezelye çeşitleri elde edilmiştir.

AGRO-TAN TOHUM

#

DÜNYA MARKASI

Yurtiçi ve Yurtdışı pazarlarına uygun çeşitler sunan AGROTAN, Yurt genelinde ve dünyanın çeşitli ülkelerinde adaptasyonu yüksek ürünlerle tercih sebebidir.

#

DOĞRU TERCİH

Kazancınızı yaptığınız doğru tercihler belirler. Çimlenme kabiliyeti yüksek çeşitlerimizle herzaman çok kazanırsınız. AGROTAN tescilli ürünleri sizi yanıltmaz.

#

ARGE

ARGE çalışmalarına büyük önem vermekteyiz. Buda geleceğe yatırım anlamında stratejik yönümüzdür. Daima size hitap eden bir ürünümüz mevcuttur.

#

HIZLI KARGO

AGROTAN Tohumlarını tercih ettiğinizde asla pişman olmazsınız. Ürünleriniz anında adresinize teslim edilir. %100 müşteri memnuniyeti en önemli prensibimiz.