Bir aile şirketi olan kuruluşumuzun tohumculuğa ilgisi 1972 yılında Tahirova Türk-Alman Çiftliğine sözleşmeli olarak buğday tohumluğu üretmesiyle başlamıştır. 1980 li yıllarda özel tohumculuk kuruluşlarına da muhtelif tohumluklardan sözleşmeli tohumluk üretimleri gerçekleştirmiştir.

1995 yılından buyana özel sektör kuruluşlarında çalışmış tecrübeli teknik elemanları şirket bünyesine alarak daha teknik olarak tohumculuk faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Agrotan Tohumculuk, halen soğan, ıspanak, bezelye, buğday ve çeltik tohumluklarında sertifikalı üretim yapmaktadır. Aynı zamanda mevcut alt yapısı ve tecrübeli teknik kadrosuyla araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürerek, üreticinin arzu ettiği, değişen koşullara uygun yeni çeşitler bularak, sürekli olarak kendini yenilemektedir.

AGRO-TAN TOHUM

#

DÜNYA MARKASI

Yurtiçi ve Yurtdışı pazarlarına uygun çeşitler sunan AGROTAN, Yurt genelinde ve dünyanın çeşitli ülkelerinde adaptasyonu yüksek ürünlerle tercih sebebidir.

#

DOĞRU TERCİH

Kazancınızı yaptığınız doğru tercihler belirler. Çimlenme kabiliyeti yüksek çeşitlerimizle herzaman çok kazanırsınız. AGROTAN tescilli ürünleri sizi yanıltmaz.

#

ARGE

ARGE çalışmalarına büyük önem vermekteyiz. Buda geleceğe yatırım anlamında stratejik yönümüzdür. Daima size hitap eden bir ürünümüz mevcuttur.

#

HIZLI KARGO

AGROTAN Tohumlarını tercih ettiğinizde asla pişman olmazsınız. Ürünleriniz anında adresinize teslim edilir. %100 müşteri memnuniyeti en önemli prensibimiz.